TTNET’e 6 ödül

TTNET, International Business Awards’ta farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu.

Bu yıl 8’incisi düzenlenen ve 11 kategoride ödüllerin dağıtıldığı organizasyon, örnek uygulamalarını ödüllendirerek firmaların iletişimine önemli bir katkı sağlıyor. Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyona her yıl dünyanın en başarılı firmaları başvuruyor.

International Business Awards’ta verilen ödüllerin 6’sı ise TTNET’in oldu. Ödüllerin sahiplerini bulduğu törene TTNET’i temsilen Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Dr. Feridun Alkan ve Dijital Medya Pazarlama Direktörü Yaman Alpata katıldı. 11 Ekim 2011 tarihinde Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti Abu Dhabi’de yapılan törende konuşan Feridun Alkan, “Müşteri memnuniyetini birincil önceliği olarak belirleyen TTNET’in başarılarının bu saygın ödüllerle taçlandırılması bizi gururlandırdı. Aldığımız bu 6
önemli ödülü hak ettiğimize inanıyorum çünkü TTNET ailesi olarak müşterilerimize daima en iyisini sunmak için çalışıyoruz” dedi.

6 ayrı ödüle layık görülen TTNET; web, TV ve mobil cihazlar aracılığıyla yayın yapan Tivibu platformu, İletişim Kampanyası ve Pazarlama Kampanyası kategorilerinde 2 onur ödülü aldı. TTNET’in müzik platformu TTNET Müzik ise Telekomünikasyon Sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü kategorisinde onur ödülünün sahibi oldu. TTNET’in müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla verdiği TTNET Destek hizmeti Sosyal Medya Odaklı İletişim / Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi’nde onur ödülüne layık bulundu. TTNET ayrıca Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması kategorilerinde 2 onur ödülü aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz